O nás

Veríme, že vás osloví aj naša webová stránka s novým eshopom a stretneme sa priamo u nás v Svadobnom salóne Elizabeth v Martine.
Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Naša ponuka alebo, čo všetko u nás zoženiete…
prenájom a predaj svadobných a spoločenských šiat
predaj svadobnej a spoločenskej obuvi
prenájom pánskych a chlapčenských oblekov
predaj značkových svadobných šperkov a bižutérie na rôzne spoločenské príležitosti
prenájom a predaj dievčenských šiat (Prvé sväté prijímanie, Konfirmácia, svadobné družičky, tanečná a pod.)
zákazkové šitie
úprava odevov
eshop

O nás

Salón Elizabeth

Vitajte na stránkach svadobného salónu Elizabeth. Náš salón má dlhoročnú tradíciu, bohaté skúsenosti, široký výber tovaru a v neposlednom rade profesionálny a osobný prístup k jednotlivým zákazníkom. Stojí za nami už nespočítateľný rad nielen spokojných neviest, ale aj množstvo zákazníčok a zákazníkov, ktorí u nás našli šaty na svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, I. sväté prijímanie, konfirmáciu a rôzne iné spoločenské akcie.

Neustále sledujeme najnovšie módne trendy, aby sme mohli zákazníkom prinášať svetovú módu priamo do nášho mesta. Je samozrejmosťou, že u nás tak nájdete trendové aj nadčasové kúsky.

Prezentujeme šaty renomovaných svetových značiek s dôrazom na maximálne uspokojenie potrieb zákazníkov. Našou snahou je upriamiť pozornosť predovšetkým na kvalitu a originálne prevedenie modelov a v neposlednom rade zaujať aj primeranou cenou. Kolekcie pravidelne dopĺňame a inovujeme

8

Salón ELIZABETH

Naše kolekcie

01
Kombinácie šiat
02
Moderná princezna
03
Tehotenské šaty
04
Spoločenské šaty
O nás
Kombinácie šiat
Prešli ste už množstvo salónov, videli nepreberné množstvo šiat...najradšej by ste si vzbrali sukňu z toho modelu, korzet z tamtoho, rukáv najlepšie z úplne iného? Teraz je to možné...
view collection
O nás
Moderná princezna
Richly detailed and beautifully designed, the Allure Couture line plays with traditional silhouettes and modern textures to achieve a truly stunning bridal look. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt. ut labore et dolore magna aliqua.
view collection
O nás
Tehotenské šaty
.
view collection
O nás
Spoločenské šaty
Našou prioritou je ponúkať spoločenské šaty najnovších trendov s cenou zodpovedajúcou kvalite. Ponuka modelov v salóne sa neustále mení, vždy sa snažíme naskladňovať šaty podľa aktuálnej sezóny vo veľkostiach od 34 až do 60. Na svoje si u nás prídu nevesty, ktoré potrebujú popolnočné šaty, svadobné mamy, maturantky, ktoré hľadajú tie pravé šaty na stužkovú, dámy, ktoré sa chystajú na ples či náročné a dôležité svadobčanky.
view collection
X
Shopping cart close